Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapı Atölyesi

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm

Sertifika
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KAFA profesyonel bir çelik üreticisidir, kalitesi Aus standardına uygun olabilir. İyi hizmet.

—— Jonathon Dunlop

KAFA'nın mühendis ekibi çok iyi. Ekonomik tasarım ve uygun maliyetli plan bize çok para kazandırır. Teşekkürler KAFA ekibi!

—— Stephane

4 yıldan fazla bir süredir KAFA ile işbirliği yaptık, İyi fiyat, yüksek kalite ve en önemlisi zamanında teslimat süresidir. Özellikle atölye çizimleri çizim hizmetleri, Avustralya malzemelerinin yerine Çin malzemelerini uygun şekilde kullanabilirler.

—— James

Ben sohbet şimdi

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm
Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm

Büyük resim :  Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: KAFA
Sertifika: ISO 9001:2015; ISO14001:2015; ISO45001:2018
Model numarası: KAFA-2021052
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 metrekare
Fiyat: USD45~90 per square meter
Ambalaj bilgileri: Çıplak veya çelik palet üzerinde paketlenmiş ve 40' HQ/OT'ye yüklenmiş
Teslim süresi: Mağaza çizim onayından 6 hafta sonra
Ödeme koşulları: T/T, L/C
Yetenek temini: Ayda 15.000 metrekare

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm

Açıklama
Uygulama: Çelik Atölyesi Tip: Portal sert çerçeve
Standart: GB standardı Malzeme: Q355B/Q235B kalite Çelik
aşık: C/Z bölümü Galvanizli Çelik(Q235) Yüzey işleme: Sıcak Daldırma Galvanizli, iki astar ve bir üst boya, DFT 70μm
Kapı: Sürgülü kapı/Sürgülü kapı/Salıncak kapı pencere: Alüminyum alaşımlı veya plastik çelik çerçeve
çizim tasarımı: AutoCAD,PKPM,Tekla yapısı hizmet ömrü: 50 yıl
Vurgulamak:

Profesyonel Tasarlanmış Çelik Yapı Atölyesi

,

Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi

,

Portal Çerçeve çelik atölye binası

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Noktadan Çözüm

 

Portal çerçeve çelik yapı atölyesi, yük taşıyan bir yapı oluşturmak için prefabrik çelik uygular.Genel olarak taşıyıcı yapı kiriş ve kolondan oluşan ana çerçeve olarak adlandırılır.İkincil çelik çaprazlama sistemi, normal olarak, bağlantı çubuğu, diz desteği, aşık, sarkma çubuğu, kolon desteği ve ayrıca yatay çaprazlamayı içerir.Çatı sistemi, duvar sistemi ve döşeme sistemi ile birlikte komple bir çelik strüktür binaya uyum sağlarlar.

 

Geleneksel beton binalarla karşılaştırıldığında, çelik yapı atölyesi, betonarme yerine çelik levhalar veya kesit çelik uygular, böylece atölye çelik yapısı çok daha yüksek mukavemet ve daha iyi sismik direnç gösterir.Bileşenlerin çoğunlukla fabrikalarda prefabrike olması ve yerinde monte edilmesi nedeniyle inşaat süresi büyük ölçüde kısalır.Çeliğin yeniden kullanılabilirliği nedeniyle inşaat atıklarını büyük ölçüde azaltabilir ve daha çevre dostu bir seçenek haline gelebilir.

 

   Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm 0    Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm 1
 

Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesinin Özellikleri

 

Boyut Uzunluk x Genişlik x Saçak yüksekliği/ Mahya yüksekliği
Çerçeve tipi Portal çerçevesi, çok katlı çerçeve
Ana çerçeve Sıcak haddelenmiş veya Kaynaklı H kiriş ve kolon, Q355B çelik
Destek bileşenleri Bağlantı çubuğu, Diz desteği, Aşık, sarkma çubuğu, Yatay destek, Sütun desteği, Q235B çelik
Kaplama sistemi Oluklu renkli çelik sac, cam yünü ile sandviç panel, taş yünü, PU izolasyon
Aksesuar Sırt kiremiti, döşeme, Oluk, İniş borusu, çatı penceresi, katip
Kapı Sürgülü kapı, Sarmal kapı, Endüstriyel seksiyonel kapı, Menteşeli kapı
pencere PVC pencere, alüminyum pencere, metal panjur

 

Çeliğin Avantajları Yapı Atölyesi

 

1. Montajı kolay

Şantiyeye gelen çelik aksamların tamamı prefabriktir.İnşaat sürecinde, kurulum işinin her yapıyı yerleştirmesi ve kurulum çizimine göre dikmesi gerekir.

Çelik atölye binasının kurulum sırası şöyledir:

İlk olarak, çelik kolonları ve kolon çapraz desteklerini takın ve çatı kirişlerini ve çatı yatay desteklerini takın.Son olarak aşık ve muhafaza yapısını kurar.

 

2. Makul maliyet:
Çelik yapı atölye binası hafiftir, temel maliyeti düşürür ve inşaat hızı hızlıdır.En kısa sürede tamamlanarak üretime alınabilir.Genel ekonomik faydalar, beton yapıdan çok daha iyidir

 

3. Basit inşaat, kısa inşaat süresi.
Çelik yapının üretimi ve montajı genellikle gerekli tüm bileşenlerin fabrikada işlenmesini ve ardından montaj için şantiyeye taşınmasını içerir.Böylece inşaat süresi büyük ölçüde kısalır.4000 metrekarelik bir bina temel olarak sadece 40 günde kurulabilir.

 

4. Enerji tasarrufu ve çevre dostu
Prefabrik çelik yapı atölyesinde kullanılan oluklu renkli çelik sac ve sandviç panellerin tamamı enerji tasarrufu sağlayan malzemelerdir.Çelik yapı, beton yapının neden olduğu toz ve çevre kirliliğini önlemek için inşaat sürecinde kuru yapıyı da benimser.

 

Tasarım Önemli Faktörler

 

1. Makul sütun aralığı

Çelik yapı binaları esas olarak H kesitli çelik kolonlar ve çelik kirişler uygular.H kesitli çelik kolonların aralığı, kullanılan toplam çelik miktarı ve toplam maliyet üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.Genellikle yapıların normal yüküne bağlı olarak 6,8m ile 9m arası ekonomik kolon mesafesi uygularız.
Esnek bir şekilde ayarlanabilen özel ihtiyaçları olan projelere gelince.Bina yüksekliğinin belirlenmesi, sadece üretim ekipmanı ve üretim operasyonlarının gereksinimlerini karşılamamalı, aynı zamanda bakım yüksekliğini de daha kapsamlı olarak ele almalıdır.

 

2. Uygun aydınlatma ve havalandırma tasarımı

İşletmeler yoğun üretimi benimsedikçe geniş açıklıklı ve geniş mekânlı iç mekanların özellikleri giderek daha belirgin hale gelmektedir.Bu nedenle çelik bina tasarımı, insanlaştırma ve enerji tasarrufu açısından aydınlatma ve havalandırma tasarımına dikkat etmelidir.Atölye binası yüksek olduğunda, ana hava girişi olarak yan dış duvarın altındaki açılabilir pencere kullanılır.Bir çatı vantilatörü kurarak, havalandırma ve aydınlatma sorunları kolayca çözülür ve fiili operasyon nispeten basittir.

 

çelik yapı bina arasındaki fark ve beton yapı

 

1.Kısa inşaat süresi

İnşaat döngüsü açısından çelik yapının bariz avantajları vardır.Çelik yapı binasının yapımı fabrikada prefabrik olduğu ve şantiyede montajı yapıldığı için çok hızlıdır.Sahada sadece hafif kaynak işleri yapılmalıdır.

 

2. Çevre Dostu

İnşaat sahasına nakledildikten sonra çelik bileşenlerin yalnızca kaldırılması ve birleştirilmesi gerekir.Tüm süreç su olmadan çalıştırılabilir.Çevre kirliliğini ve yakındaki sakinler üzerindeki etkiyi azaltabilecek uçan kum ve çok miktarda toz yoktur.

 

3. Uygun Maliyet

Çelik yapı binalar, beton yapılara göre inşaat süresi ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar.Bir çelik yapı binasının toplam maliyeti, geleneksel beton binadan kabaca %20~%30 daha düşüktür.Ayrıca çelik yapı betona göre daha sağlam ve dayanıklıdır.

 

4. Yapı Ağırlığı

Çelik yapının kendisi hafiflik özelliklerine sahiptir.Binanın duvarları ve çatılarıÇelik yapı tuğla-beton duvar ve çatıdan çok daha hafif olan hafif metal yapı malzemelerinden yapılmıştır.

 

KAFA Avantajı:


KAFA, 20 yıla yakın faaliyet tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışında yüzlerce projeyi başarıyla hayata geçirerek itibarımızı inşa etmiştir.Profesyonel eğitimli mühendislerden oluşan bir ekiple KAFA, basitten karmaşığa çeşitli seçeneklerle her zaman projenize uygun eksiksiz çözümler sunar:
 
Ön Üretimli Çelik Binalar
Ağır Sanayi Binaları
Emtia endüstrisi için binalar
Endüstriyel Çelik Yapılar

 

Deneyimli detaylandırma mühendislerimiz farklı bina tiplerinde TEKLA Structures tarafından 3D Modelleme yapmaktadır:

 

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm 2    Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm 3

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm 4    Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm 5


Memnuniyetiniz bizim hayati hedefimizdir.
Projenize en uygun çözümler için bizimle iletişime geçin!

 

Profesyonel Tasarlanmış Portal Çerçeve Çelik Yapı Atölyesi Tek Durak Çözüm 6

 

İletişim bilgileri
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

İlgili kişi: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)