Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. size çelik yapı projelerinin tek elden çözümünü sağlayabilecek profesyonel bir çelik yapı şirketidir.Çelik yapı binasının tasarımı, üretimi, teslimatı ve montajı konusunda uzmanız.Taban alanı 23,000㎡ ve atölye alanı 12,000㎡'dir.Hafif/ağır H çelik üretim hattına, BOX üretim hattına, C/Z aşık üretim hattına ve çeşitli profilleme çelik sac makinelerine sahibiz.Ürünlerimiz Avustralya, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Afrika'ya ihraç edilmiştir.Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Qingdao KaFa Fabrikasyon Co. Ltd., 2001 yılında yaklaşık 20 yıldır çelik konstrüksiyon, atölye, depo ve diğer çelik işleri imalatı ile uğraşan kurulmuştur. Günümüzde KaFa, çelik yapı tasarımı, üretimi ve kurulumunda oldukça deneyimli ve profesyoneldir.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : KAFA

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 12000000-15000000

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 70% - 80%

Skilled workers: 37

Senior engineer: 3

Engineer: 8

Project manager: 6

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar