Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapı Atölyesi

TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama

Sertifika
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KAFA profesyonel bir çelik üreticisidir, kalitesi Aus standardına uygun olabilir. İyi hizmet.

—— Jonathon Dunlop

KAFA'nın mühendis ekibi çok iyi. Ekonomik tasarım ve uygun maliyetli plan bize çok para kazandırır. Teşekkürler KAFA ekibi!

—— Stephane

4 yıldan fazla bir süredir KAFA ile işbirliği yaptık, İyi fiyat, yüksek kalite ve en önemlisi zamanında teslimat süresidir. Özellikle atölye çizimleri çizim hizmetleri, Avustralya malzemelerinin yerine Çin malzemelerini uygun şekilde kullanabilirler.

—— James

Ben sohbet şimdi

TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama

TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama
TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama

Büyük resim :  TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: KAFA
Sertifika: ISO 9001:2015; ISO14001:2015; ISO45001:2018
Model numarası: KAFA-2021027
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 metrekare
Fiyat: USD45~90 per square meter
Ambalaj bilgileri: Çıplak veya çelik palet üzerinde paketlenmiş ve 40 'HQ / OT'ye yüklenmiş
Teslim süresi: Mağaza çizim onayından 6 hafta sonra
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Aylık 15.000 metrekare

TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama

Açıklama
Uygulama: Çelik Atölyesi tip: Hafif, Ağır, çelik yapı
Standart: GB standardı Malzeme: Q355B / Q235B, Çelik
çatı sırt kirişi: C / Z bölümü Galvanizli Çelik (Q235) Yüzey işleme: Sıcak Daldırma Galvaniz, iki astar ve bir üst boya, KFK 70μm
çatı: Sandviç panel, tek çelik sac Kapı: Sürgülü kapı / Haddeleme kapı / Salıncak kapısı
pencere: Alüminyum alaşımlı veya plastik çelik boyut: Müşterilerin Gereksinimi
Çizim Tasarımı: AutoCAD, PKPM, Tekla yapısı Hizmet ömrü: 50 yıl
Vurgulamak:

TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası

,

Renkli Kaplama Metal Atölye Binası

,

TEKLA çelik atölye binaları

Profesyonel Tasarım TEKLA renkli kaplama ve çatı kaplama Endüstriyel Metal Atölye Binası

 

Çelik yapı atölye binaları, taşıyıcı bir yapı oluşturmak için çelik kullanır.Genel olarak kiriş, kolon ve makaslardan oluşan ana çerçeve denilen taşıyıcı yapı.Destek sistemi, bağlantı çubuğu, dizlik, destek çubuğu, kolon desteği ve yatay destek içerir.Çatı sistemi, duvar sistemi ve döşeme sistemi ile birlikte bütün bir çelik yapı binasına uygundur.

 

Geleneksel beton binalar ile karşılaştırıldığında, metal atölye binaları betonarme yerine çelik plakalar veya kesit çeliği uygularlar, bu nedenle atölye çelik yapısı çok daha yüksek mukavemet ve daha iyi sismik direnç sağlar.Bileşenlerin çoğunlukla fabrikalarda prefabrike olması ve yerinde monte edilmesi nedeniyle inşaat süresi büyük ölçüde azalır.Çeliğin yeniden kullanılabilirliği nedeniyle, inşaat atıklarını büyük ölçüde azaltabilir ve daha çevre dostu hale gelebilir.

 

 TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama 0   TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama 1

Prefabrik Çelik Yapı Atölye Binasının Özellikleri

 

Boyut Uzunluk x Genişlik x Saçak yüksekliği / Sırt yüksekliği
Çerçeve tipi Portal çerçevesi, çok katlı çerçeve
Ana çerçeve Sıcak haddelenmiş veya Kaynaklı H kiriş ve kolon, Q355B çelik
Bileşenleri destekleme Bağlantı çubuğu, sabitleme çubuğu, Yatay destek, Sütun destekleme
Kaplama sistemi Oluklu renkli çelik sac, cam yünü, taş yünü, PU izolasyonlu sandviç panel
Aksesuar Mahya kiremit, döşeme, Oluk, Aşağı boru, çatı penceresi, yazıhane
Kapı Sürgülü kapı, Rulo kapı, endüstriyel bölme kapısı, döner kapı
Pencere PVC pencere, alüminyum pencere, metal panjur

 

 

Çeliğin Avantajları Yapı Atölyesi

 

1. Montajı kolay

Şantiyeye gelen çelik aksamların tamamı prefabriktir.İnşaat süreci sırasında, kurulum işinin her yapıyı düzenlemesi ve kurulum çizimine göre dikmesi gerekir.

Çelik atölye binasının kurulum sırası şöyledir:

İlk olarak, çelik kolonları ve kolon çapraz desteklerini takın ve çatı kirişlerini ve çatı yatay desteklerini takın.Son olarak, aşık ve muhafaza yapısını kurar.

 

2. Makul maliyet:
Çelik yapı atölye binası hafiftir, temel maliyeti düşürür ve inşaat hızı hızlıdır.En kısa sürede tamamlanıp üretime alınabilir.Genel ekonomik faydalar, beton yapınınkinden çok daha iyidir

 

3. Basit inşaat, kısa inşaat süresi.
Çelik yapının üretimi ve montajı genellikle gerekli tüm bileşenlerin fabrikada işlenmesini ve ardından montaj için şantiyeye taşınmasını içerir.Böylece inşaat süresi büyük ölçüde kısaldı.4000 metrekarelik bir bina temelde sadece 40 günde kurulabilir.

 

4. Enerji tasarrufu ve çevre dostu
Prefabrik çelik yapı atölyesinde kullanılan oluklu renkli çelik sac ve sandviç panellerin tamamı enerji tasarrufu sağlayan malzemelerdir.Çelik yapı, beton yapının neden olduğu toz ve çevre kirliliğini önlemek için inşaat sürecinde kuru inşaatı da benimser.

 

Tasarımda Önemli Faktörler

 

1. Makul sütun aralığı

Çelik yapı binaları ağırlıklı olarak H-kesitli çelik kolonlar ve çelik kirişler uygular.H-kesitli çelik kolonların aralığı, kullanılan toplam çelik miktarı ve toplam maliyet üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.Yapıların normal yüküne bağlı olarak genellikle 6,8 ila 9 m'lik ekonomik kolon mesafesi uygularız.
Esnek bir şekilde ayarlanabilen özel ihtiyaçları olan projeler için.Bina yüksekliğinin belirlenmesi, sadece üretim ekipmanı ve üretim operasyonlarının gereksinimlerini karşılamakla kalmamalı, aynı zamanda bakım yüksekliğini de daha kapsamlı bir şekilde ele almalıdır.

 

2. Uygun aydınlatma ve havalandırma tasarımı

İşletmeler yoğun üretimi benimsedikçe, geniş açıklıklı ve geniş alanlı iç mekanların özellikleri giderek daha belirgin hale geliyor.Bu nedenle çelik bina tasarımında insancıllaştırma ve enerji tasarrufu açısından aydınlatma ve havalandırma tasarımına dikkat edilmelidir.Atölye binası yüksek olduğunda, yan dış duvarın altındaki açılabilir pencere birincil hava girişi olarak kullanılır.Bir çatı vantilatörü takılarak, havalandırma ve aydınlatma sorunları kolayca çözülür ve gerçek işlem görece basittir.

 

Çelik yapı binası arasındaki fark ve beton yapı

 

1. Kısa inşaat süresi

İnşaat döngüsü açısından çelik yapının bariz avantajları vardır.Çelik yapı binasının yapımı fabrikada prefabrike olup şantiyede montajı çok hızlıdır.Şantiyede sadece hafif kaynak işleri yapılmalıdır.

 

2. Çevre Dostu

Şantiyeye taşındıktan sonra, çelik bileşenlerin yalnızca kaldırılması ve eklenmesi gerekir.Tüm süreç susuz çalıştırılabilir.Çevre kirliliğini azaltabilecek ve civardaki sakinler üzerindeki etkiyi azaltabilecek uçan kum ve büyük miktarda toz yoktur.

 

3. Olumlu Maliyet

Çelik yapı binalar, betonarme binalara göre inşaat süresinden ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar.Bir çelik yapı binasının toplam maliyeti, geleneksel beton binaya göre kabaca% 20 ~% 30 daha düşüktür.Üstelik çelik yapı betondan daha sağlam ve daha dayanıklıdır.

 

4. Yapı Ağırlığı

Çelik yapının kendisi hafiflik özelliklerine sahiptir.Duvarları ve çatılarıÇelik yapı tuğla-beton duvar ve çatıdan çok daha hafif olan hafif metal yapı malzemelerinden yapılmıştır.

  
Yaklaşık 20 yıllık işletme tecrübesi olan KAFA, yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce projeyi başarıyla uygulayarak itibarımızı inşa etti.KAFA, profesyonel olarak eğitilmiş mühendislerden oluşan bir ekiple, basitten karmaşığa çeşitli seçeneklerle projenize uygun eksiksiz çözümlere her zaman sahiptir:
 
Ön Üretimli Çelik Yapılar
Ağır Sanayi Binaları
Emtia endüstrisi için binalar
Endüstriyel Çelik Yapılar
 
Memnuniyetiniz bizim temel başarı faktörümüzdür.
Projenize en uygun çözümler için bizimle iletişime geçin!

 

TEKLA Endüstriyel Metal Atölye Binası Renkli Kaplama Ve Çatı Kaplama 2

 

İletişim bilgileri
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

İlgili kişi: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)