Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapı İnşaatı

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı

Sertifika
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KAFA profesyonel bir çelik üreticisidir, kalitesi Aus standardına uygun olabilir. İyi hizmet.

—— Jonathon Dunlop

KAFA'nın mühendis ekibi çok iyi. Ekonomik tasarım ve uygun maliyetli plan bize çok para kazandırır. Teşekkürler KAFA ekibi!

—— Stephane

4 yıldan fazla bir süredir KAFA ile işbirliği yaptık, İyi fiyat, yüksek kalite ve en önemlisi zamanında teslimat süresidir. Özellikle atölye çizimleri çizim hizmetleri, Avustralya malzemelerinin yerine Çin malzemelerini uygun şekilde kullanabilirler.

—— James

Ben sohbet şimdi

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı
Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı

Büyük resim :  Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: KAFA
Sertifika: ISO9001:2015 , ISO14001:2015
Model numarası: KAFA-2021050
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 MT
Fiyat: USD1100~1200/MT
Ambalaj bilgileri: Çıplak veya çelik palet üzerinde paketlenmiş ve 40' HQ/OT'ye yüklenmiş
Teslim süresi: Mağaza çizim onayından 6 hafta sonra
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 1000MT/ay

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı

Açıklama
Malzeme: Q355B,Q235B Kaynak tipi: TESTERE,MIG
patlatma: Sa2.5, St2.0 yüzey koruyucu: Sıcak daldırma galvanizli, boya
Tasarım yazılımı: PKPM, Tekla, CAD Kalite sistemi: ISO9001:2015
Vurgulamak:

Çok Katlı Yapısal Çelik Yapı

,

Yüksek Mukavemetli Yapısal Çelik Yapı

,

Çok Katlı Yapısal Çelik Yapı

 

 

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı Tedarikçisi

 

Yapısal çelik, geleneksel inşaat yöntemine kıyasla kısa inşaat süresi ve daha düşük toplam maliyet avantajı ile çelik yapı alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.Çelik yapı imalatı, başarılı bir şekilde tamamlanması için özel bilgi, beceri ve kaynaklar gerektiren çok yönlü bir süreçtir.Yapısal çelik kirişler, bileşenler veya ekipman oluşturmak için iyi bir metal imalatçısı belirli bir süreci takip eder:

 

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 0    Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 1

 

 

Adım 1: Fikir

 

Fikir oluşturma aşaması, müşterinin istediği kadar yaratıcı veya standart olabilir.Platformlar için bileşenlere veya basit kafesli merdivenlere ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabiliriz.

 

Adım 2: Ozalit/Çizim Oluşturma

 

Fikir aşamasında, sizi dinleyeceğiz ve özel mühendislik yazılımlarını kullanarak planlar hazırlayacağız.Bu aşama için kendi planlarınız veya çizimlerinizle hazırlıklı gelebilirsiniz.Doğru gereksinimleri, kod uyumluluğunu ve özellikleri doğrulamak için planlarımızı inceleyin.

 

3. Adım: Planları Mağaza Çizimlerine Dönüştürün

 

Proje planlarını imalat için mağaza çizimlerine dönüştüreceğiz.Mağaza çizimleri ve planları, son teslim tarihleri ​​ve bütçe gibi projenizin lojistiğine bağlı kalacaktır.Mağaza çizimleri, üreticinin planları gerçekleştirmek için kullandığı şeydir.

 

Adım 4: Çelik Kirişleri Kes ve Del

 

Çelik kirişleri proje planlarına göre kesmek ve delmek için testereler, makaslar, lazerler, zımbalar, çentikler ve plazmalar gibi özel aletlerimiz olacak.KAFA'da çelik bileşenleri işlemek için gelişmiş ekipman ve tesisler kullanıyoruz.Bu gelişmiş ekipman, daha yüksek kaliteli sonuçları daha hızlı üretir.

 

Adım 5: Parça Dağlama

 

Her parçayı benzersiz bir parça numarası ve plaka konumu ile kazıyacağız.Bu, sahada son montajı hızlı, kolay ve doğru hale getirerek maliyetli karışıklıkları ve proje gecikmelerini ortadan kaldırır.

 

Adım 6: Bileşen Montajı

 

Projenizin bileşenlerini kesmeyi ve oluşturmayı bitirdikten sonra, parçaları kaynaklayıp birleştireceğiz.Bu aşamada, imalat ekibi tüm parçaların doğru bir şekilde monte edildiğinden ve sipariş özelliklerine uygun olduğundan emin olmak için kontrol edecektir.

 

Adım 7: Özel Parça İşleme

 

Herhangi bir özel metal imalat talep ederseniz, bu aşamada özel parçalar oluşturacağız.Belirli bir yapıya veya ürüne uyması için bileşenlere ihtiyacınız olduğunda özel parçalar idealdir.İşlev veya estetik olarak projeniz için standart görünüm veya boyutlar uygun değilse özel parça işlemeye ihtiyacınız olabilir.

 

Adım 8: Montajı Tamamlayın

 

Mümkünse projenizin komple montajını tamamlayacağız.Bazı durumlarda kısmi montaj uygulanabilir.Komple montaj, siparişin tüm parçalarının mevcut ve çalışır durumda olmasını sağlar.Bu aşamadaki değişiklikler nadirdir ve yalnızca önceki adımda bir hata olması durumunda gerçekleşir.

 

Adım 9: Sevkiyat Hazırlığı

 

Başarılı bir komple montajın ardından ekip projeyi demonte edecek ve bileşenleri bitirme veya doğrudan sevkiyat için hazırlayacaktır.Bunu, şantiyede proje montajını kolaylaştıracak şekilde bileşenleri paketleyerek hızlı ve verimli bir şekilde yapmalıyız.

 

Adım 10: Bileşen Son İşlem

 

Özel boya, toz boya, kumlama veya başka bir yüzey talep ederseniz, bunu en son uygulayacağız.Endüstriyel montajlar genellikle paslanmayı önlemek için belirli bir cila gerektirir.KAFA'da, işi halletmek için bir boya odası ve son teknoloji bir toz boya makinemiz var.

 

Adım 11: Proje Sahaya Gönderilir

 

Bu noktada, projeniz tamamlandı!Tamamlanmış, demonte bileşenlerinizi doğrudan site konumunuza göndererek önceden üzerinde anlaşmaya varılan nakliye düzenlemenizi takip edeceğiz.Projenizin zamanında ulaşmasını sağlamak için izleme ayrıntılarını sağlayacağız.

 

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 2

 

Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli kesitsel çelik yapı bileşenleri üretiyoruz:

  

Kaynaklı H kesit çeliği

Boru sütunu

KUTU bölüm çelik

Çelik betonarme kolon

kafes sütun

boru makası

H kiriş kirişi

Köprü

Özel Şekilli çelik üye

 

 Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 3   Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 4

 

   Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 5   Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 6

   

 

KAFA'da işimizin kalitesinin hizmetlerimizin belirleyici bir özelliği olduğuna inanıyoruz.Bir proje yaşam döngüsünün tüm aşamalarında mükemmelliğe olan bağlılığımızı yansıtan olağanüstü kaliteli ürünler ve bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Kaliteyi baştan sona korumak için kapsamlı kalite kontrol önlemleri uyguluyoruz.Bu, imalattan önce ve sonra tüm malzemelerin denetimlerini içerir.
 

KAFA, son derece eğitimli ve deneyimli profesyonel imalat ve kaynak personeline sahiptir ve bu nedenle, özel proje gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış çeşitli çelik profiller de dahil olmak üzere çok çeşitli imalat hizmetleri sunabiliyoruz.

 

İmalat prosedürü tipik olarak aşağıdaki adımları takip eder:

  • Çeliğin ölçülmesi, kesilmesi ve kaynaklanması

  • Delikleri ve kilitleri doğru konuma yerleştirme

  • Doğru sırayla paketleme ve dikkatlice yükleme

  • Şantiyeye sevk ve gerekirse montaj.

İş kusurumuz:

 

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 7

 

Fabrika görünümümüz:

 

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 8

 

Teknik ekip:

 

Yılların birikimi ve kullanımı sayesinde, eksiksiz bir bina sistemi çözümü seti oluşturduk.KAFA'nın olağanüstü yetenekli mühendislik kadrosu sağlam bir itibar kazanmıştır.Hepsi yapısal uzmanlığa ve kapsamlı tasarım deneyimine sahip kalifiye mühendislerdir.Gelişmiş CAD ve TEKLA yazılımlarına hakim tasarım mühendislerimiz, size en güvenilir ve ekonomik bina yapısını sağlayacaktır.Tasarım değerlendirmeleri, destekleyici yapılar ve temellerle ilgili olarak sismik, rüzgar ve zemin taşıma yükleri gibi faktörleri içerebilir.Diğer uygulamalarda: korozyon toleransları, özgül ağırlık, çalkantı etkisi ve ekipman yüklerinin ele alınması gerekebilir.Endişeleriniz ne olursa olsun, özel gereksinimlerinize ve ortamlarınıza göre analiz edip tasarlayacağız.

 

Teknolojinin bir fark yarattığına inanıyoruz.3D detaylandırma, Malzeme İhtiyaç Planlama Yazılımı ve CNC işleme ekipmanlarını kullanarak, doğru çizimleri hızlı bir şekilde üretebilir, malzemeyi verimli bir şekilde satın alabilir ve işinizi hassas bir şekilde işleyebiliriz.

 

Müşterilerimizin tasarım gereksinimlerini karşılamak için şirket içi, yerli ve yabancı kaynaklar, teknikler ve teknolojilerin bir kombinasyonu kullanılmaktadır.Tecrübeli ve donanımlı tahmin ve projelendirme ekibimizle her şeyin mümkün olmasını sağlıyoruz.

 

Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 9     Endüstriyel Yüksek Mukavemetli Çok Katlı Çerçeve Tasarımı Yapısal Çelik Bina İnşaatı 10

 

 

 

İletişim bilgileri
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

İlgili kişi: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)