Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapı İnşaatı

Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı

Sertifika
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KAFA profesyonel bir çelik üreticisidir, kalitesi Aus standardına uygun olabilir. İyi hizmet.

—— Jonathon Dunlop

KAFA'nın mühendis ekibi çok iyi. Ekonomik tasarım ve uygun maliyetli plan bize çok para kazandırır. Teşekkürler KAFA ekibi!

—— Stephane

4 yıldan fazla bir süredir KAFA ile işbirliği yaptık, İyi fiyat, yüksek kalite ve en önemlisi zamanında teslimat süresidir. Özellikle atölye çizimleri çizim hizmetleri, Avustralya malzemelerinin yerine Çin malzemelerini uygun şekilde kullanabilirler.

—— James

Ben sohbet şimdi

Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı

Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı
Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı

Büyük resim :  Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: KAFA
Sertifika: ISO 9001:2015; ISO14001:2015; ISO45001:2018
Model numarası: KAFA-2021017
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 metrekare
Fiyat: USD45~90 per square meter
Ambalaj bilgileri: Çıplak veya çelik palet üzerinde paketlenmiş ve 40 'HQ / OT'ye yüklenmiş
Teslim süresi: Mağaza çizim onayından 6 hafta sonra
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Aylık 15.000 metrekare

Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı

Açıklama
Uygulama: Çelik Depo, depolama tip: Hafif, Ağır, çelik yapı
Ürün adı: Yüksek Mukavemetli İyi Tasarlanmış Prefabrik Metal Yapı İnşaat Atölyesi Standart: GB standardı
Material: Q355B/Q235B, Steel çatı sırt kirişi: C / Z bölümü Galvanizli Çelik (Q235)
renk: İsteğe bağlı Yüzey işleme: Sıcak Daldırma Galvaniz, iki astar ve bir üst boya, KFK 70μm
Door: Sliding door/Rolling door/Swing door pencere: Alüminyum alaşımlı veya plastik çelik
boyutlar: Müşterilerin Gereksinimi Çizim Tasarımı: AutoCAD, PKPM, Tekla yapısı
Service life: 50 years Roofing: Sandwich Panel, Single Steel Sheet
Vurgulamak:

Endüstriyel Ön Üretimli Çelik Çerçeve Binalar

,

Metal Ön Üretimli Çelik Çerçeve Binalar

,

İnşaat çakıl yapı yapısı

 

Açık Açıklıklı İnşaat

 

Çelik son derece güçlü bir yapı malzemesidir.Çelik ile açık açıklıklı yapı yapmak mümkündür, bu da bir çatıyı tutmak için yük taşıyan duvarlara veya kolonlara gerek olmadığı anlamına gelir - çelik çerçeve bunu kendi başına yapacak kadar güçlüdür.Net açıklıklı bir tasarıma sahip binalar, 20m ile 60m arasında herhangi bir genişlikte olabilir ve herhangi bir kolona engel teşkil etmez.

 

Ve eğer binanızın daha da geniş olması gerekiyorsa, binanın ortasına merkezi bir taşıyıcı kolon yerleştirmek ve bu merkezi kolonun her iki tarafında da açık açıklıklı konstrüksiyona sahip olmak mümkündür.Bu şekilde, bir çelik yapı inşası veya dağıtım merkezi aslında bir işletmenin ihtiyaç duyduğu kadar büyük olabilir ve gelecekte daha fazla alana ihtiyaç duyulursa binaya başka bir açıklık ilavesi (başka bir merkezi kolon ile) eklemek her zaman mümkündür. .

 

Bu binalar ayrıca 12 m'ye kadar yüksek olabilir ve palet yığınları için daha fazla alan sağlar.İşletme, örneğin bina çapında bir sprinkler sistemi veya bir tavan vinci eklemek isterse, tavan yapısı daha fazla ağırlık taşıyacak şekilde tasarlanabilir.

 

   Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı 0    Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı 1

 

özelleştirilebilir

 

KAFA'da çeşitli uzunluk, genişlik ve yükseklikte çelik yapı binaları sunuyoruz.Çelik yapı binamız özelleştirilebilir.Tasarımcılardan oluşan teknik danışmanlık ekibimiz sizin için planları hazırlayabilir.

 

Pencereler veya çatı pencereleri gibi diğer isteğe bağlı özellikler de sunuyoruz.

 

Müşterilerimiz ayrıca kapı sistemleri için seçeneklere sahiptir – çeşitli yükseklik ve genişliklerde bulunan yukarı açılır kapılar, sarmal kapılar ve sürgülü kapılar gibi.Kapılarda yürümek de elbette mevcuttur.

 

Oluklar ve iniş boruları bir seçenektir, ancak bunları şiddetle tavsiye ederiz.Downspouts, yağmur suyunu veya kar erimesini binanın temelinden uzağa yönlendirerek, temelin bütünlüğünü korumaya ve su baskınını önlemeye yardımcı olur.

 

  Teknik parametreler:
Boyut Uzunluk x genişlik x Saçak yüksekliği, çatı eğimi
Tip

Tek eğimli, çift eğimli, çok eğimli;

Tek açıklıklı, çift açıklıklı, çok açıklıklı;

Tek katlı, çift katlı, çok katlı

temel Beton ve çelik temel cıvataları
Sütun ve kiriş Sıcak haddelenmiş veya kaynaklı H çelik Q355B, düz kesit veya Değişken kesit
destek Köşebent çelikten veya çelik çubuktan yapılmış X veya V veya diğer tipte destek
C veya Z aşık C160-300 veya Z160-300 boyutunda C/Z kesitli çelik
Çatı ve duvar paneli

Tek renkli oluklu sac;

EPS, Taş yünü, cam yünü veya PU izolasyonlu sandviç panel

Aksesuarlar Yarı saydam ışıklık kemerleri, Vantilatörler, iniş borusu, oluk, kapılar, pencereler vb.
Yüzey işleme Boyama veya sıcak daldırma galvanizli

 

Ekonomik

 

Yüksek Mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatları dikilmesi en uygun binalar arasındadır.

 

Tüm yapı malzemeleri prefabrik olduğu için şantiyede gecikme olmaz.Çerçevenin her bir parçası, duvarları ve tavanı oluşturan çelik paneller gibi birbirine mükemmel şekilde uyar.

 

Bu, binayı kurmanın daha az işçilik maliyeti olduğu ve bir çöp sahasına taşınması gereken fazla inşaat malzemesi olmadığı anlamına gelir.

Çeliğin kendisi de çok uygun fiyatlı bir yapı malzemesidir ve çevre için daha iyidir.Ahşabın aksine, çelik %100 geri dönüştürülebilir - yeniden eritilebilir ve özelliklerinden herhangi birini kaybetmeden tekrar tekrar kullanılabilir.

 

Çelik yapı binaları, yüksek rüzgarlara ve yoğun kar yüklerine dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.Binanın prefabrik parçaları hızlı bir şekilde bir araya getirilebilir, ancak uygun aletler kullanılmadıkça kolayca ayrılmadıklarından emin olun!

 

Daha emniyetli

 

Çelik yanmaz bir malzeme olduğu için satılık çelik depo binaları ahşap binalardan daha güvenlidir.Yangın durumunda çelik çerçeve, duvar paneli ve tavan panelleri yanmaz.

 

Deponun iç içeriği yanıcı olabilir ve bina çapında bir yangın sprinkler sisteminin kurulabilmesi için prefabrik bir depo veya dağıtım merkezinin tavanının ekstra ağırlık taşıyacak şekilde işlenmesini öneririz.

 

Çeliğin yangına dayanıklı olması nedeniyle, şirketler genellikle daha düşük sigorta primleri de alırlar.

 

Kolay İnşaat

 

Prefabrik çelik yapı binasının ne kadar hızlı inşa edilebileceğinden daha önce bahsetmiştik, bu da müteahhitlere binayı bir araya getirmek için ödeme yapma söz konusu olduğunda binanın satın alınabilirliğine yardımcı olur.

Ayrıca prefabrike çelik yapı binalarına giren malzemelerin şekillendirilmesi, kesilmesi ve kaynaklanması hızlıdır, bu nedenle tüm yapı malzemeleri sadece birkaç hafta içinde şantiyeye teslim edilebilir ve bu da inşaat süresini hızlandırır.

 

Bir çelik yapı binası ne kadar erken bir araya getirilirse, amacı için o kadar erken kullanılmaya başlanabilir ve işletme o kadar çabuk gelir elde etmeye başlar.

 

Düşük bakım

 

Çeliğin ahşaba göre bir diğer avantajı da çeliğin çürüme, küflenme veya küflenmeden etkilenmemesidir.Her yıl bir haşere kontrol görevlisini onlar için ilaçlaması için çağırmaya gerek yok - termitler çeliği iştah açıcı bulmuyor.

 

Ticari kalite, galvanizli çelik de paslanmaz.Satılık çelik prefabrik çelik yapı binalarımız 25 yıl dayanma garantilidir.

 

KAFA Farkı

 

KAFA olarak, sektördeki en yüksek kalitede prefabrik çelik yapı binaları sunma konusundaki 20 yıllık tecrübemizle gurur duyuyoruz.Müşteri hizmetlerimiz rakipsizdir.Prefabrike çelik strüktür yapılar hakkında ya da yapı malzemeleriniz gelmeden önce veya inşaat sırasında sizden istenenler hakkında sorularınız varsa cevaplamaktan mutluluk duyarız.

 

Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı 2  Yüksek mukavemetli Çelik Yapı Çerçeve Sanayi Binaları İnşaatı 3

 

İletişim bilgileri
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

İlgili kişi: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)