Ana sayfa

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KAFA profesyonel bir çelik üreticisidir, kalitesi Aus standardına uygun olabilir. İyi hizmet.

—— Jonathon Dunlop

KAFA'nın mühendis ekibi çok iyi. Ekonomik tasarım ve uygun maliyetli plan bize çok para kazandırır. Teşekkürler KAFA ekibi!

—— Stephane

4 yıldan fazla bir süredir KAFA ile işbirliği yaptık, İyi fiyat, yüksek kalite ve en önemlisi zamanında teslimat süresidir. Özellikle atölye çizimleri çizim hizmetleri, Avustralya malzemelerinin yerine Çin malzemelerini uygun şekilde kullanabilirler.

—— James

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Qingdao KAFA Fabrikasyon Co, ltd.çelik yapı projelerinin tek elden çözümünü sağlayabilecek profesyonel bir çelik yapı şirketidir.KAFA, çelik yapı binasının Tasarımı, Üretimi, Teslimatı ve Kurulumu konusunda uzmanlaşmıştır.

  Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0 


  Taban alanı 23.000㎡ ve atölye alanı 12.000㎡.Hafif / ağır H çelik üretim hattına, BOX üretim hattına, C / Z aşık üretim hattına ve çeşitli profil çelik sac makinelerine sahibiz.

  Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

   

 • OEM / ODM

 • Ar-Ge

  Yıllar süren birikim ve kullanım yoluyla, eksiksiz bir bina sistemi çözümü seti oluşturduk.KAFA'nın olağanüstü yetenekli mühendislik personeli sağlam bir itibar kazanmıştır.Hepsi yapısal uzmanlığa ve kapsamlı tasarım deneyimine sahip kalifiye mühendislerdir.Gelişmiş CAD ve TEKLA yazılımı konusunda yetenekli tasarım mühendislerimiz size en güvenilir ve ekonomik bina yapısını sağlayacaktır.Tasarım değerlendirmeleri, destekleyici yapılar ve temellerle ilgili olarak sismik, rüzgar ve toprak taşıyan yükler gibi faktörleri içerebilir.Diğer uygulamalarda: korozyon toleransları, özgül ağırlık, çalkalama etkisi ve ekipman yüklerinin ele alınması gerekebilir.Endişeleriniz ne olursa olsun, özel gereksinimlerinize ve ortamlarınıza göre analiz edip tasarlayacağız.

   

  Teknolojinin fark yarattığına inanıyoruz.3D detaylandırma, Malzeme İhtiyaç Planlama Yazılımı ve CNC işleme ekipmanlarını kullanarak, hızlı bir şekilde doğru çizimler üretebiliyor, malzemeyi verimli bir şekilde satın alabiliyor ve işinizi tam olarak işleyebiliyoruz.

   

  Müşterilerimizin tasarım gereksinimlerini karşılamak için şirket içi, yerli ve yabancı kaynaklar, teknikler ve teknolojilerin bir kombinasyonu kullanılmaktadır.Tecrübeli ve donanımlı tahmin ve proje tasarım ekibimizle her şeyin mümkün olmasını sağlıyoruz.

   

  Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0   Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

   

  Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2   Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

   

İletişim bilgileri
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Henin Wong

Tel: 0086 13553039170

Faks: 86-532-5850-6579

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)