Ana sayfa Ürünlerçelik yapı depo

Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı

Sertifika
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KAFA profesyonel bir çelik üreticisidir, kalitesi Aus standardına uygun olabilir. İyi hizmet.

—— Jonathon Dunlop

KAFA'nın mühendis ekibi çok iyi. Ekonomik tasarım ve uygun maliyetli plan bize çok para kazandırır. Teşekkürler KAFA ekibi!

—— Stephane

4 yıldan fazla bir süredir KAFA ile işbirliği yaptık, İyi fiyat, yüksek kalite ve en önemlisi zamanında teslimat süresidir. Özellikle atölye çizimleri çizim hizmetleri, Avustralya malzemelerinin yerine Çin malzemelerini uygun şekilde kullanabilirler.

—— James

Ben sohbet şimdi

Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı

Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı
Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı

Büyük resim :  Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: KAFA
Sertifika: ISO 9001:2015; ISO14001:2015; ISO45001:2018
Model numarası: KAFA-2021012
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 metrekare
Fiyat: USD45~90 per square meter
Ambalaj bilgileri: Çıplak veya çelik palet üzerinde paketlenmiş ve 40 'HQ / OT'ye yüklenmiş
Teslim süresi: Mağaza çizim onayından 6 hafta sonra
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Aylık 15.000 metrekare

Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı

Açıklama
Uygulama: Çelik Depo, depolama tip: Hafif, Ağır, çelik yapı
Ürün adı: Yüksek Mukavemetli İyi Tasarlanmış Prefabrik Metal Yapı İnşaat Atölyesi Standart: GB standardı
Malzeme: Q355B / Q235B, Çelik çatı sırt kirişi: C / Z bölümü Galvanizli Çelik (Q235)
renk: İsteğe bağlı Yüzey işleme: Sıcak Daldırma Galvaniz, iki astar ve bir üst boya, KFK 70μm
Kapı: Sürgülü kapı / Haddeleme kapı / Salıncak kapısı pencere: Alüminyum alaşımlı veya plastik çelik
boyutlar: Müşterilerin Gereksinimi Çizim Tasarımı: AutoCAD, PKPM, Tekla yapısı
Hizmet ömrü: 50 yıl çatı: Sandviç panel, tek çelik sac
Vurgulamak:

PEB Çelik Yapı Depo

,

Portal Çerçeve Çelik Yapı Depo

,

PEB prefabrik çelik depo

 

Prefabrik Çelik Depoların Faydaları

 

Açıklıklı İnşaat

 

Çelik, son derece güçlü bir yapı malzemesidir.Çelikle, net açıklıklı konstrüksiyon yapmak mümkündür, bu da bir çatıyı tutmak için yük taşıyıcı duvarlara veya sütunlara gerek olmadığı anlamına gelir - çelik çerçeve bunu kendi başına yapacak kadar güçlüdür.Net açıklıklı tasarıma sahip binalar, 20m'den 60m'ye kadar herhangi bir yerde olabilir ve hiçbir sütun giremez.

 

Binanızın daha da geniş olması gerekiyorsa, binanın ortasına merkezi bir yük taşıyıcı kolon yerleştirmek ve bu merkezi kolonun her iki yanında açık açıklıklı bir yapıya sahip olmak mümkündür.Bu şekilde, bir çelik yapı deposu veya dağıtım merkezi aslında bir işletmenin ihtiyaç duyduğu kadar büyük olabilir ve gelecekte daha fazla alana ihtiyaç duyulursa, binaya başka bir açıklık eklenmesi (başka bir merkezi sütun ile) her zaman mümkündür. .

 

Bu binalar ayrıca 12 metreye kadar yükseklikte olabilir ve bu da palet istifleri için daha fazla alan sağlar.İşletme, örneğin bir bina geniş sprinkler sistemi veya bir tavan vinci eklemek isterse, tavan yapısı daha fazla ağırlık taşıyacak şekilde de tasarlanabilir.

 

Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı 0       Endüstriyel Kullanım Portalı Çerçeve PEB Çelik Yapı Depo İnşaatı 1

 

Özelleştirilebilir

 

KAFA'da çeşitli uzunluklarda, genişliklerde ve yüksekliklerde çelik yapı depoları sunuyoruz.Prefabrik depolarımız özelleştirilebilir.Tasarımcılardan oluşan teknik danışmanlık ekibimiz planları sizin için hazırlayabilir.

 

Pencereler veya tavan pencereleri gibi başka isteğe bağlı özellikler de sunuyoruz.

 

Müşterilerimiz ayrıca, çeşitli yükseklik ve genişliklerde mevcut olan yukarı açılır kapılar, sarmal kapılar ve sürgülü kapılar gibi kapı sistemleri seçeneklerine de sahiptir.Elbette yürüme kapıları da mevcuttur.

 

Oluklar ve iniş boruları bir seçenektir, ancak bunları şiddetle tavsiye ederiz.Yağmur suları doğrudan yağmur suyunu veya kar erimesini binanın temelinden uzaklaştırarak, temelin bütünlüğünün korunmasına ve taşkınların önlenmesine yardımcı olur.

 

  Teknik parametreler:
Boyut Uzunluk x genişlik x Saçak yüksekliği, çatı eğimi
Tür

Tek eğimli, çift eğimli, çok eğimli;

Tek açıklıklı, çift açıklıklı, çok açıklıklı;

Tek kat, çift kat, çok kat

Yapı temeli Beton ve çelik temel cıvataları
Sütun ve kiriş Sıcak haddelenmiş veya kaynaklı H çelik Q355B, düz kesit veya Değişken kesit
Destekleme Köşeli çelik veya çelik çubuktan yapılmış X veya V veya diğer tip destek
C veya Z aşık C160-300 veya Z160-300 boyutunda C / Z profil çeliği
Çatı ve duvar paneli

Tek renkli oluklu çelik sac;

EPS, Taş yünü, cam yünü veya PU izolasyonlu sandviç panel

Aksesuarlar Yarı saydam tavan pencereleri, Vantilatörler, iniş borusu, oluk, kapılar, pencereler vb.
Yüzey işleme Boyama veya sıcak daldırma galvaniz

 

Uygun fiyatlı

 

Prefabrik çelik depolar, yapımı en uygun fiyatlı binalar arasındadır.

 

Tüm yapı malzemeleri prefabrik olduğu için şantiyede gecikme yaşanmaz.Çerçevenin her bir parçası, duvarları ve tavanı oluşturan çelik paneller gibi birbirine mükemmel bir şekilde oturur.

 

Bu, binayı inşa etmenin daha az işçilik maliyeti olduğu ve çöp sahasına taşınması gereken fazla inşaat malzemesi olmadığı anlamına gelir.

Çeliğin kendisi de çok uygun fiyatlı bir yapı malzemesidir ve çevre için daha iyidir.Ahşabın aksine, çelik% 100 geri dönüştürülebilir - herhangi bir özelliğini kaybetmeden yeniden eritilebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.

 

Çelik yapı depoları, şiddetli rüzgarlara ve yoğun kar yüklerine dayanacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.Binanın prefabrik parçaları hızlı bir şekilde bir araya getirilebilir, ancak uygun aletler kullanılmadıkça kolayca parçalanmayacaklarından emin olabilirsiniz!

 

Daha güvenli

 

Çelik yanmaz bir malzeme olduğu için satılık çelik depo binaları ahşap binalardan daha güvenlidir.Yangın durumunda çelik çerçeve, duvar paneli ve tavan panelleri yanmayacaktır.

 

Deponun iç içeriği yanıcı olabilir ve bir prefabrik depo veya dağıtım merkezinin tavanının, bina çapında bir yangın sprinkler sisteminin kurulabilmesi için ekstra ağırlık taşıyacak şekilde hazırlanmasını öneriyoruz.

 

Çeliğin ateşe dayanıklılığı nedeniyle, şirketler genellikle daha düşük sigorta primleri de alırlar.

 

Kolay İnşaat

 

Prefabrik çelik depoların ne kadar hızlı inşa edilebileceğinden daha önce bahsetmiştik, bu da binayı bir araya getirmek için ödeme yapan müteahhitlere gelince binanın satın alınabilirliğine yardımcı olur.

Ayrıca prefabrike çelik depo binalarına giren malzemelerin hızlı bir şekilde şekillendirilmesi, kesilmesi ve kaynaklanması sayesinde tüm yapı malzemeleri sadece birkaç hafta içinde şantiyeye teslim edilebiliyor ve bu da inşaat süresini hızlandırıyor.

 

Bir çelik yapı deposu ne kadar erken bir araya getirilirse, amacı için o kadar çabuk kullanılmaya başlayabilir ve işletme o kadar çabuk gelir gelmeye başlar.

 

Düşük bakım

 

Çeliğin ahşaba göre sahip olduğu diğer bir fayda, çeliğin çürüme, küf veya küften etkilenmemesidir.Her yıl bir haşere kontrol görevlisine ilaç püskürtmesi için çağrı yapmaya gerek yok - termitler çeliği iştah açıcı bulmuyor.

 

Ticari sınıf, galvanizli çelik de paslanma yapmaz.Satılık çelik prefabrik depo binalarımız 25 yıl dayanma garantilidir.

 

KAFA Farkı

 

KAFA olarak, sektördeki en kaliteli prefabrike çelik depo binalarını teslim etme konusundaki 20 yıllık tecrübemizle gurur duyuyoruz.Müşteri hizmetlerimiz rakipsizdir.Prefabrike çelik binalar veya sizden talep edilenler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, yapı malzemeleriniz gelmeden veya inşaat sırasında size cevap vermekten mutluluk duyarız.

 

İletişim bilgileri
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

İlgili kişi: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)