Ana sayfa ÜrünlerÇelik Yapı Atölyesi

Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi

Sertifika
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KAFA profesyonel bir çelik üreticisidir, kalitesi Aus standardına uygun olabilir. İyi hizmet.

—— Jonathon Dunlop

KAFA'nın mühendis ekibi çok iyi. Ekonomik tasarım ve uygun maliyetli plan bize çok para kazandırır. Teşekkürler KAFA ekibi!

—— Stephane

4 yıldan fazla bir süredir KAFA ile işbirliği yaptık, İyi fiyat, yüksek kalite ve en önemlisi zamanında teslimat süresidir. Özellikle atölye çizimleri çizim hizmetleri, Avustralya malzemelerinin yerine Çin malzemelerini uygun şekilde kullanabilirler.

—— James

Ben sohbet şimdi

Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi

Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi
Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi

Büyük resim :  Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Qingdao, Çin
Marka adı: KAFA
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Çelik atölyesi-014
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 metrekare
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Çıplak paket
Teslim süresi: 30-45DAYS
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: 20000 metrekare / ay

Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi

Açıklama
boyut: şartının olarak Ana Malzeme: Q345B, Q235B
Duvar: EPS, Cam yünü, Taş yünü, PU sandviç panel veya tek yaprak Çatı: EPS, Cam yünü, Taş yünü, PU sandviç panel veya tek yaprak
Kapı: PVC Alüminyum sürgülü / rulo kapı. renk: İsteğiniz gibi
pencereler: PVC Alüminyum pencereler çerçeve: Kaynak çelik yapı çerçevesi
kullanım: depo, atölye Ömür: 50 yıl
Vurgulamak:

Q235 Steel Structure Workshop

,

H Section Steel Structure Workshop

,

EPS Roof Steel Structure Warehouse

H bölümü Q235 çelik yapı atölyesi

Çelik yapı atölyesi

 

Çelik yapı atölyesi, yeni bir bina yapı sistemidir.Bu mimari yapı sistemi, kolon ve kirişlerden oluşan bir ana gövde ve H-şekilli çelik, C-şekilli pur şerit, Z-şekilli pur şerit ve U-şekilli pur şerit gibi çelik bileşenlerden oluşan bir çerçeve yapısıdır.

 

Çatı ve duvarlar, kapalı bir sistem oluşturmak için çeşitli paneller ve diğer bileşenleri (kapılar ve pencereler gibi) kullanır.Çelik yapı binalarının avantajları geniş uygulama aralığı, yüksek açıklık, yüksek mukavemet, hafiflik, düşük maliyet, sıcaklık koruması, enerji tasarrufu, güzel görünüm, kısa inşaat süresi, iyi yalıtım etkisi, uzun hizmet ömrü, yerden tasarruf ve iyi sismiktir. verim.Esnek düzen vb.

 

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş çözümler sağlayabiliriz.Çatı ve duvar panelleri, kapılar ve pencereler için farklı malzeme stilleri kullanılabilir ve bu da atölye inşaatınız için benzersiz bir çözüm sağlayabilir.

 

Teknik parametreler

 

Açıklama  
Ana bileşenler Baz Beton ve çelik temel ankraj cıvataları
Ana çerçeve Sıcak Haddelenmiş veya Kaynaklı H-Kesitli Çelik
Malzeme Müşterinin taleplerine göre Q235B, Q345B veya diğerleri
Aşık C / Z aşık: C120 ~ C320, Z100 ~ Z320'den boyut
Destek X tipi veya diğer tip, açılı veya yuvarlak boru
cıvata Düz veya Yüksek mukavemetli cıvata
Çatı ve duvar EPS / Taşyünü / PU Sandviç panel veya renkli çelik sac
Kapı Elektrikli düz kapı
Pencere Alüminyum veya PVC pencere
Yüzey kaplama Pas önleyici Boya veya Sıcak Daldırma Galvaniz
Levha 0.3-0.8mm galvanizli veya renkli kaplamalı çelik sac
Aksesuarlar Yarı saydam tavan penceresi, Vantilatörler vb.
PVC Aşağı boru, Galvanizli / SS304 oluk vb.
Kullanımlar 1. Atölye, depo, fabrika, depolama
2. Çelik gövde yapısı
3. Yüksek bina projesi
4. Diğerleri çelik yapı binalar
Paketleme 40 'OT veya 40'HQ'da paketleme yükü olmayan ana çelik çerçeve
40 'HQ'da çatı ve duvar paneli yükü
Çizim İstemci veya RPIC tarafından
Tasarım parametreleri Honkae'den tasarıma ihtiyacınız varsa, lütfen aşağıdaki parametreleri sağlayın:
1) Uzunluk, genişlik, saçak yüksekliği, çatı tepe noktası
2) Canlı Yük, Rüzgar Hızı, Sismik Yük, Kar Yükü vb.
4) Kapı ve pencereler için miktar ve boyutlar
5) Gerekirse diğer bilgiler

 

Çelik yapı atölyesi tanıtımı
 
Çelik yapı atölyesi en yaygın kapı tipi çelik yapıdır.Portal çelik çerçeve, geleneksel bir yapısal sistemdir.Üst ana çerçeve, sert çerçeve kirişleri, sert çerçeve kolonları, destekler, aşıklar, bağlantı kirişleri vb. İçerir.
 
Mekaniğin Prensipleri
 
Çelik yapı atölyesi temel olarak kolon ve kirişlerden oluşan yatay bir çelik çerçeveden oluşmaktadır.Çelik çerçeve, bir düzlem kuvvet sistemidir.Boyuna stabiliteyi sağlamak için bir tavan ve kolon desteği oluşturun.
 
Çelik çerçeve
 
H şeklinde çelikten yapılmış rijit çerçeve kolon ve kirişler ile çeşitli yükler, kolonlar ve kirişler vasıtasıyla temele aktarılır.
 
Dikmeler, kirişler
 
Sert destekler, sıcak haddelenmiş çelikten (genellikle açılı çelik) yapılmıştır.Esnek destek çubuk çeliğidir.Bağlantı kirişi, desteklerle kapalı bir sistem oluşturan dairesel bir çelik borudur.
 
Çatı sırıkları, duvar muhafazaları
 
Genellikle C-şekilli çelik ve Z-şekilli çelik.Çatı ve duvar panellerinden aktarılan kuvvete dayanır ve kuvveti kolonlara ve kirişlere aktarır.
 
Çelik yapı atölyesi kapalı sistem
 
Prefabrik çelik yapı atölye binası oldukça dayanıklıdır.Şiddetli kar, şiddetli rüzgar ve şiddetli depremlere dayanacak kadar güçlüdür.Duvarlar ve çatı kaplamaları, paslanmayı önlemek ve panellerin ömrünü uzatmak için alüminyum bileşiklerle kaplanmıştır.Çelik yapı atölye binası yanıcı değildir, bu nedenle yangınla yok edilmesi kolay değildir.Atölye binasını tehlikeli kimyasalların depolanması için çok uygun hale getirir.
 
Çelik yapı atölyesinin metal kaplaması tamamlandıktan sonra montaj sırasında üst üste bindirilebilir.Hiçbir açıklık bırakmaz, böylece bina dış dünyadan izole edilebilir.Binaların kışın sıcak, yazın serin kalmasına yardımcı olarak enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar.
 
1. Özellikler: hızlı ve esnek montaj, güvenli ve güvenilir, ısı ve ses yalıtımı, su geçirmez ve yanmaz.
2. Maliyet etkinliği: hızlı ve kolay kurulum, inşaat süresini büyük ölçüde kısaltır ve maliyeti düşürür;
3. Dayanıklılık: Tüm yapının bakımı kolaydır ve hizmet ömrü 50 yıldan fazla olabilir.
4. Mükemmel tasarım: İdeal tasarım, sızıntıyı ve su sızıntısını tamamen önler.Aynı zamanda ulusal yangından korunma standartlarını da karşılar.
5. Taşıma kapasitesi: kuvvetli rüzgar ve depremin etkisine direnebilir ve yoğun kar yükünü taşıyabilir
 
Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi 0
 
Çelik yapı atölyesinin kurulumu ve bakımı
 
Çelik yapı atölyesinin kurulum sırası:
 
Çelik kolonların montajı → kolonlar arası destek → çelik asma kirişlerin geçici montajı → çatı kirişleri, tavan destekleri → çelik asma kirişlerin düzeltilmesi ve sabitlenmesi → çatı panelleri, duvar panelleri → trim panelleri, su geçirmez paneller, pencereler ve kapılar montajı.
 

bakım:

 

Çelik yapı atölyesindeki tüm çelik bileşenler birbirine bağlanarak kapalı bir yapı oluşturur.Bu nedenle, aydınlatma ekipmanının telleri doğrudan çelik yapıya bağlanamaz ve tel boru veya kanalın çelik yapıdan izole edilmesi gerekir, böylece elektrik iletimi önlenir.

 

Dış mekana maruz kalan çelik parçalar için, atölye beş yıldan daha uzun süre inşa edilirse, açıkta kalan yapı boyanmalı ve bakımı yapılmalıdır.Sadece parçaların paslanmasını önlemekle kalmaz, aynı zamanda metal binaların hizmet ömrünü de uzatır.

 

Montaj tamamlandıktan sonra mal sahibi fabrika binasının orijinal yapısını değiştirmeyecektir.Ve bölme duvarını veya herhangi bir yapısal bileşeni artıramaz veya azaltamaz.Mal sahibinin tavsiye için çelik yapı üreticisine başvurması gerekir.Yalnızca profesyonel hesaplama ve muhakemeden sonra üretici, değiştirilip değiştirilemeyeceğinin sonucunu alabilir.

 

İş yığınlarının neden olduğu gereksiz sorunları önlemek için çelik yapı atölyesindeki dallar, yapraklar ve benzeri öğeler zamanında kaldırılmalıdır.

 

Çelik yapı atölyesinin metal kaplama yüzeyi hasar görmüşse, metal levha yüzeyinin güneşe ve yağmura maruz kalmaması için zamanında onarılmalıdır.

 

Çelik yapı atölyesinin dış duvarının temizliği ağırlıklı olarak ortama bağlıdır.Yüzeyi temizlerken çizilmelere karşı dikkatli olunmalıdır.Çelik yün ve aşınmaya dayanıklı ürünler gibi ağartma bileşenleri ve aşındırıcı temizlik ürünleri kullanmaktan kaçının.Temiz su ile yukarıdan aşağıya doğru durulayın.

 

Depo H Bölümü Q235 Çelik Yapı Atölyesi 1

 

Çelik yapı atölyesinin avantajları
 

Çelik yapı atölyesi, geniş açıklık, hafiflik, düşük maliyet, ısı koruma, enerji tasarrufu, yerden tasarruf ve iyi sismik performans avantajlarına sahiptir.Bina yapımı için çok uygundur.

 

1) Çelik yapı atölyesi sağlam ve dayanıklıdır ve şiddetli kar veya depreme dayanabilir.Ekibimiz, yerel rüzgar ve kar yükünüze göre hesaplama yapacak ve ardından ekipmanınızın 50 yıla kadar hizmet ömrüne sahip olmasını sağlamak için uygun boyut ve yapıyı seçecektir.

 

2) Prefabrik çelik atölyesi hızlı bir şekilde kurulur.İnşaat süreci sırasında tüm bileşenler fabrikada üretilir ve ardından kurulum için şantiyeye gönderilir.İnşaat sırasında hiçbir inşaat atığı oluşmayacaktır.Geleneksel beton yapılara göre daha çevre dostudur ve yeşil binalara aittir.

 

3) Kurulum sırasında, çatı ve duvarın kaplaması boşluk olmadan üst üste binecektir.İzolasyon, tavanlara ve duvarlara yüzey ekleyebilir.Binanın tamamı kışın sıcak, yazın soğuk olduğundan ısı ve klima tüketimi ve enerji tasarrufu sağlanır.

İletişim bilgileri
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

İlgili kişi: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)